Strefa Erasmus+

7 maja 2019 roku o godzinie 11.30 w auli szkolnej odbyło się otwarcie „Strefy Erasmus+”, informującej oraz upowszechniającej rezultaty projektu pt. „Technicy i nauczyciele ZSE na arenie międzynarodowej”, realizowanego w programie Erasmus+, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. W trakcie wydarzenia odbył się quiz wiedzy ogólnej o Europie i Unii Europejskiej. Uczniowie chętnie dzielili się swoją wiedzą a w nagrodę otrzymali koszulki projektu Erasmus+. Dla dodania energii przybyłym na otwarcie uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji mieliśmy słodki poczęstunek.

W klimatycznym otoczeniu portugalskiej uliczki na pomoście z leżakami w „Strefie Erasmus+” uczniowie mogą aktywnie spędzić czas wolny, zrelaksować się i odpocząć. Mogą ponadto zapoznać się z materiałami dotyczącymi programu Erasmus+, skorzystać z zakupionych pomocy dydaktycznych, którymi są słowniki polsko-hiszpańskie, polsko-portugalskie, repetytoria i fiszki do nauki języków hiszpańskiego i portugalskiego, książki podróżnicze, reportaże z podróży do Hiszpanii i Portugalii, ciekawostki i inne informacje o tych krajach.

„Strefa Erasmus+” przeznaczona jest dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników administracyjnych Zespołu Szkół Elektrycznych
im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku.

Serdecznie zachęcamy do korzystania ze strefy.